Novinky

 • Informace o společnosti IZIP, a.s., po realizaci transakce s VZP a investorem

  Společnost IZIP, a.s., (dále jen „IZIP“ nebo „společnost“) je soukromou právnickou osobou a podnikatelským subjektem založeným a podnikajícím zcela v souladu s platnými právními předpisy ČR. Je inkorporována obchodním rejstříkem, vedeným Městským soudem v Praze. Základní kapitál společnosti je rozdělen na 2.400 akcií na majitele v nominální hodnotě 1.000,- Kč.

   

  Celý článek

 • IZIP v médiích: Jak to vidí...

  Některé situace nemají jiné řešení než špatné. Bohužel zavedlo se v naší zemi, že tento princip platí prakticky pro každou veřejnou zakázku a absolutně pro každou, pokud spadá do oblasti informačních technologií. Dokonalou ilustrací je příběh projektu elektronických zdravotnických knížek IZIP, který v těchto dnech vrcholí.

  Celý článek

 • Ředitel společnosti IZIP v Otázkách Václava Moravce

  Ředitel společnosti IZIP, Ing. Jiří Pašek, vystoupil 16.10. 2011 v Otázkách Václava Moravce. Celý rozhovor můžete zhlédnout ze záznamu na našich stránkách.

  Celý článek

 • Společnost IZIP se stala nekuřáckým podnikem

  Společnost IZIP, a.s., se stala 1. října 2011 nekuřáckým podnikem. Využívání služby Elektronických zdravotních knížek (EZK) vede uživatele ke zdravému životnímu stylu - vyhlášením nekuřáckého pracovního prostředí provozovatel této unikátní služby podporuje v tomto směru i své zaměstnance.

  Celý článek

 • Počet zdravotních záznamů v EZK dosáhl rekordní hranice 800 000 za měsíc!

  Stále více lékařů zapisuje (i čte) v Elektronických zdravotních knížkách, nárůst zejména v pilotních krajích – v Karlovarském kraji a v Kraji Vysočina.

  Celý článek

 • EZK nově nabízí kompletní lékovou historii

  Elektronické zdravotní knížky (EZK) nabízí od začátku listopadu 2011 kompletní lékovou historii každého uživatele. Jedná se o unikátní službu, kdy na jednom místě a přehlednou formou jsou zobrazeny veškeré léky, které pojišťovna VZP ČR uhradila svým pojištěncům (od roku 2007 do současnosti), které lékař předepsal a jež lékárna vydala. Jak pacient s EZK, tak jeho ošetřující lékaři si mohou snadno prohlédnout, kdy a jaké konkrétní léky pacient užíval. Tuto komplexní lékovou databázi, která aktuálně obsahuje cca 56 milionů záznamů, připravila VZP ČR, ve spolupráci se společností IZIP, pro své pojištěnce a smluvní lékaře a zdravotnická zařízení.

  Celý článek

 • Autorská práva k systému IZIP patří spol. IZIP, a. s.

  Hospodaření společnosti IZIP, a. s., i její dodavatelská struktura, včetně autorských práv k systému IZIP jsou v naprostém pořádku. IZIP, a. s., je komerční společnost provozující systém Elektronických zdravotních knížek (EZK) a drtivou většinu finančních prostředků věnuje na rozvoj tohoto systému a na rozvoj elektronické komunikace ve zdravotnictví. Bez toho nemůže služba EZK řádně fungovat. IZIP vždy nahrazoval a ještě z části supluje financování, které v zahraničí zcela standardně poskytuje stát, do tvorby a podpory eHealth. Společnost IZIP využívá standardní formu outsourcingu služeb a mezi jejími dodavateli jsou i společnosti MD Access a Uniqsol.

  Celý článek

 • Vítáme rozhodnutí SR VZP o získání 51% akcií společnosti

  Praha, 21. 11. 2011, služba Elektronických zdravotních knížek se bude v České republice i nadále rozvíjet. To potvrzuje i dnešní rozhodnutí Správní rady VZP ČR o nákupu 46 % akcií IZIPu a navršení majetkového podílu na 51 %. Toto rozhodnutí je v souladu s celkovým rozvojem eHealth v ČR a podporuje zájmy pojištěnců VZP ČR a klientů služby Elektronických zdravotních knížek (EZK), kteří mají k dispozici zdarma bohaté informační zázemí týkající se vlastního zdraví a zdravotního stavu.

  Celý článek

 • Prohlášení spol. IZIP, a.s., ve věci autorských práv k systému IZIP

  V návaznosti na závěry a zjištění auditu, realizovaného z pověření VZP ČR společností BDO ve společnosti IZIP, a.s., prohlašuji, že veškeré inovace, vylepšení a jiné změny systému IZIP, které společnost IZIP, a.s., zajišťuje dodavatelsky jsou považovány za autorská díla na objednávku ve smyslu § 61 zákona č. 121/2000 Sb., O právu autorském a právech souvisejících s právem autorským (autorský zákon), přičemž společnost IZIP, a.s., disponuje vždy výhradní licencí k dodávanému dílu, či úpravám díla, a to v nejširším možném rozsahu.

  Celý článek

Předchozí První 1 2 3 4 5 Další Poslední

Aktuální stav Systému IZIP

 • Počet klientů EZK:2 555 900
 • Počet zdravotnických pracovníků v Systému IZIP:20 968
 • Počet zdravotnických zařízení v Systému IZIP:8 631
  • Vykázané léky:150 548 328
  • Předepsané léky:11 267 182
  • Vydané léky:20 915 776
  • Ambulantní vyšetření:13 557 481
  • Laboratorní vyšetření:6 719 809
  • Anamnézy:641 702
  • Hospitalizace:134 442
  • Očkování:370 024
  • Diagnózy:11 728 013
  • Celkem zdravotních záznamů:215 882 757

Pozvánka na valnou hromadu 23. června 2014

Představenstvo společnosti IZIP, a.s. svolává řádnou valnou hromadu společnosti IZIP, která se bude konat dne 23. června 2014 od 10:00 hodin v sídle společnosti IZIP, a.s..

Pozvánka ke stažení zde.

Elektronická zdravotní knížka ve Vašem mobilu

Stáhněte si již nyní zdarma aplikaci EZK z Apple App Store (pouze pro zařízení Apple iPhone, iPod Touch a iPad) nebo Google Play.

Mějte svou EZK stále při ruce!

Připravili jsme pro vás aplikaci Mobilní EZK , určenou majitelům mobilních zařízení Apple (iPhone, iPad a iPod Touch) a s operačním systémem Google Android.

Aplikace Vám umožní mít při ruce veškeré zdravotní informace o sobě či svých blízkých (s jejich souhlasem) a informace od Vaší zdravotní pojišťovny VZP.

Stáhněte si zdarma aplikaci EZK z Apple App Store již nyní (pouze pro zařízení Apple iPhone, iPod Touch a iPad). Stáhněte si zdarma aplikaci EZK z Google Play pro operační systém Android

221 458 180, Po-Pá: 8:00 – 16:00
izip@izip.cz