Novinky

 • Statistika EZK: Užívání antidepresiv dle znamení zvěrokruhu

  Největší pohodáři jsou Střelci, Berani propadají depresím. Pokud máte ve své rodině či mezi blízkými přáteli Střelce, máte šanci na bezkonfliktní vztah. Lidé narození ve znamení Střelce jsou nejpohodovější ze všech astrologických znamení.

  Celý článek

 • Sdělení společnosti: IZIP dále poskytuje služby svým klientům

  V reakci na sérii článků uveřejněných v posledních dnech v českém tisku se společnost IZIP, a.s.,  obrací na své klienty s následujícím sdělením: IZIP dále poskytuje služby svým klientům. více zde

  Celý článek

 • IZIP prošel kontrolou ÚOOÚ na výbornou (aktualizace 23.5.2013)

  Společnost IZIP je ve výroční zprávě Úřadu pro ochranu osobních údajů za rok 2012 uvedena jako příklad toho, jak se má správně zacházet s osobními údaji. Vyplývá to z podrobné kontroly, kterou ve společnosti IZIP provedl v letech 2010 – 2012 Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

   

  Celý článek

 • Šťastný život je časopis pro 2,5 milionu majitelů EZK

  Bezplatné stažení nového elektronického časopisu Šťastný život nabízejí od dnešního dne Elektronické zdravotní knížky (EZK)  každému z jejich více než 2,5 milionů majitelů.

  Celý článek

 • Novinka v EZK: Léčba smíchem s e-knihami

  Vánoční dárek obdrželo na konci loňského roku všech více než 2,5 milionů klientů Elektronických zdravotních knížek (EZK). Společnost IZIP o letošních Vánocích vůbec poprvé distribuovala nějaký knižní titul prostřednictvím systému EZK.

  Celý článek

 • Kvalita a bezpečnost je pro IZIP prioritou

  V tomto měsíci proběhl ve společnosti IZIP, a.s. dozorový audit integrovaného systému řízení. Pozitivní výsledek auditu je potvrzením skutečnosti, že společnost IZIP plní nejen požadavky mezinárodních norem, ale i závazky deklarované bezpečnostní politikou a politikou kvality.

  Celý článek

 • EZK obsahují více než 100 milionů zdravotních záznamů!

  Na začátku prosince 2011 překonal objem záznamů vložených do systému Elektronických zdravotních knížek (EZK) zdravotnickými pracovníky magickou hranici 100 000 000. Počet zdravotních záznamů ve čtvrtém kvartálu dramaticky narůstá, jenom v průběhu letošního roku se více než zpětinásobil také díky tomu, že od listopadu 2011 najde každý uživatel ve své EZK kompletní lékovou historii. Aktuální stav systému IZIP lze sledovat na internetovém počítadle umístěném na www.izip.cz.

  Celý článek

 • Pravda o projektu a systému IZIP

  Systém IZIP|EZK je národní/evropská pacientská platforma. Jde o pacientský systém, tzn. že svá data v systému vlastní samotný pacient, není tedy zásadní, jakou má zdravotní pojišťovnu.

  Celý článek

 • Češi nemají přehled o svém zdravotním stavu

  Češi se o své zdraví moc nestarají. Dvě pětiny lidí vůbec neznají svoji krevní skupinu. V urgentních situacích přitom tato informace může zachránit život. Převážná většina Čechů neví, zda jsou chráněni proti smrtelným nemocem. Proti záškrtu i černému kašli je očkovaných 23 % lidí, proti chřipce pouze 5 lidí ze 100.

  Celý článek

 • Elektronizace zdravotnictví - Bleskový průzkum názorů - prosinec 2011

  Aktuální bleskový průzkum, který provedla agentura Millward Brown ve dnech 6. - 8. prosince 2011, potvrdil zájem uživatelů o výhody plynoucí z využívání nástrojů elektronického zdravotnictví

  Celý článek

Předchozí První 1 2 3 4 5 Další Poslední Další Poslední

Elektronická zdravotní knížka klienta

info@zdravel.cz