VZP usiluje o zavádění nástrojů e-Health

VZP usiluje o zavádění nástrojů e-Health

Zatímco v běžném životě používáme řadu informačních technologií, ve zdravotnictví není jejich využití stále ještě samozřejmostí. VZP se to snaží změnit a v současnosti stojí v čele snah zavést do fungování zdravotnického systému prvky e-Health.

 

Celý článek

Magazín

Sdělení společnosti: IZIP dále poskytuje služby svým klientům Sdělení společnosti: IZIP dále poskytuje služby svým klientům

V reakci na sérii článků uveřejněných v posledních dnech v českém tisku se společnost IZIP, a.s.,  obrací na své klienty s následujícím sdělením: IZIP dále poskytuje služby svým klientům. více zde

IZIP prošel kontrolou ÚOOÚ na výbornou (aktualizace 23.5.2013) IZIP prošel kontrolou ÚOOÚ na výbornou (aktualizace 23.5.2013)

Společnost IZIP je ve výroční zprávě Úřadu pro ochranu osobních údajů za rok 2012 uvedena jako příklad toho, jak se má správně zacházet s osobními údaji. Vyplývá to z podrobné kontroly, kterou ve společnosti IZIP provedl v letech 2010 – 2012 Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

 

RNDr. Karel Neuwirt: Žít ve světě, kde každý ví o každém, je šílené RNDr. Karel Neuwirt: Žít ve světě, kde každý ví o každém, je šílené

Žijeme v době globální elektronické komunikace. Na sociálních sítích, ale i v různých internetových databázích jsou zveřejňovány detaily ze života stamilionů lidí. Do jaké míry je to bezpečné?  A je ČR připravena na zavedení elektron. zdravotnictví?

Kvalita a bezpečnost je pro IZIP prioritou Kvalita a bezpečnost je pro IZIP prioritou

V tomto měsíci proběhl ve společnosti IZIP, a.s. dozorový audit integrovaného systému řízení. Pozitivní výsledek auditu je potvrzením skutečnosti, že společnost IZIP plní nejen požadavky mezinárodních norem, ale i závazky deklarované bezpečnostní politikou a politikou kvality.

Šťastný život - Klientská soutěž už má své výherce! Šťastný život - Klientská soutěž už má své výherce!

S květnovým vydáním e-magazínu Šťastný život zavítáte na osmitisícovku Nanga Parbat i do tajuplných končin Laponska a dočtete se, jak si jednoduchými triky můžete chránit zrak a sluch.

Nepropásněte svůj Šťastný život - nová soutěž s e-magazínem Nepropásněte svůj Šťastný život - nová soutěž s e-magazínem

Všem majitelům Elektronické zdravotní knížky je určena soutěž, kterou vyhlašuje společnost IZIP společně s redakcí časopisu Šťastný život. Klientská soutěž bude probíhat od 11. března do 18. dubna 2013.

Předchozí První 1 2 3 4 5 Další Poslední

Aktuální stav Systému IZIP

 • Počet klientů EZK:2 555 436
 • Počet zdravotnických pracovníků v Systému IZIP:20 968
 • Počet zdravotnických zařízení v Systému IZIP:8 633
  • Vykázané léky:150 548 328
  • Předepsané léky:11 193 882
  • Vydané léky:20 700 720
  • Ambulantní vyšetření:13 410 754
  • Laboratorní vyšetření:6 327 100
  • Anamnézy:641 458
  • Hospitalizace:128 823
  • Očkování:369 890
  • Diagnózy:11 365 807
  • Celkem zdravotních záznamů:214 686 762

Elektronická zdravotní knížka ve Vašem mobilu

Stáhněte si již nyní zdarma aplikaci EZK z Apple App Store (pouze pro zařízení Apple iPhone, iPod Touch a iPad) nebo Google Play.

Mějte svou EZK stále při ruce!

Připravili jsme pro vás aplikaci Mobilní EZK , určenou majitelům mobilních zařízení Apple (iPhone, iPad a iPod Touch) a s operačním systémem Google Android.

Aplikace Vám umožní mít při ruce veškeré zdravotní informace o sobě či svých blízkých (s jejich souhlasem) a informace od Vaší zdravotní pojišťovny VZP.

Stáhněte si zdarma aplikaci EZK z Apple App Store již nyní (pouze pro zařízení Apple iPhone, iPod Touch a iPad). Stáhněte si zdarma aplikaci EZK z Google Play pro operační systém Android

221 458 180, Po-Pá: 8:00 – 16:00
izip@izip.cz