VZP usiluje o zavádění nástrojů e-Health

VZP usiluje o zavádění nástrojů e-Health

Zatímco v běžném životě používáme řadu informačních technologií, ve zdravotnictví není jejich využití stále ještě samozřejmostí. VZP se to snaží změnit a v současnosti stojí v čele snah zavést do fungování zdravotnického systému prvky e-Health.

 

Celý článek

Magazín

Sdělení společnosti: IZIP dále poskytuje služby svým klientům Sdělení společnosti: IZIP dále poskytuje služby svým klientům

V reakci na sérii článků uveřejněných v posledních dnech v českém tisku se společnost IZIP, a.s.,  obrací na své klienty s následujícím sdělením: IZIP dále poskytuje služby svým klientům. více zde

IZIP prošel kontrolou ÚOOÚ na výbornou (aktualizace 23.5.2013) IZIP prošel kontrolou ÚOOÚ na výbornou (aktualizace 23.5.2013)

Společnost IZIP je ve výroční zprávě Úřadu pro ochranu osobních údajů za rok 2012 uvedena jako příklad toho, jak se má správně zacházet s osobními údaji. Vyplývá to z podrobné kontroly, kterou ve společnosti IZIP provedl v letech 2010 – 2012 Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

 

RNDr. Karel Neuwirt: Žít ve světě, kde každý ví o každém, je šílené RNDr. Karel Neuwirt: Žít ve světě, kde každý ví o každém, je šílené

Žijeme v době globální elektronické komunikace. Na sociálních sítích, ale i v různých internetových databázích jsou zveřejňovány detaily ze života stamilionů lidí. Do jaké míry je to bezpečné?  A je ČR připravena na zavedení elektron. zdravotnictví?

Kvalita a bezpečnost je pro IZIP prioritou Kvalita a bezpečnost je pro IZIP prioritou

V tomto měsíci proběhl ve společnosti IZIP, a.s. dozorový audit integrovaného systému řízení. Pozitivní výsledek auditu je potvrzením skutečnosti, že společnost IZIP plní nejen požadavky mezinárodních norem, ale i závazky deklarované bezpečnostní politikou a politikou kvality.

Šťastný život - Klientská soutěž už má své výherce! Šťastný život - Klientská soutěž už má své výherce!

S květnovým vydáním e-magazínu Šťastný život zavítáte na osmitisícovku Nanga Parbat i do tajuplných končin Laponska a dočtete se, jak si jednoduchými triky můžete chránit zrak a sluch.

Nepropásněte svůj Šťastný život - nová soutěž s e-magazínem Nepropásněte svůj Šťastný život - nová soutěž s e-magazínem

Všem majitelům Elektronické zdravotní knížky je určena soutěž, kterou vyhlašuje společnost IZIP společně s redakcí časopisu Šťastný život. Klientská soutěž bude probíhat od 11. března do 18. dubna 2013.

Předchozí První 1 2 3 4 5 Další Poslední

Elektronická zdravotní knížka klienta

info@zdravel.cz