Demoverze

Připravili jsme pro vás nejnovější demoverzi aplikace Elektronická zdravotní knížka (EZK). Aniž byste se museli registrovat, můžete se do systému přihlásit jako pacient nebo lékař (přístupy a podrobnější popis uvádíme v textu níže). Bez jakýchkoliv závazků můžete experimentovat s připravenými daty a náš systém si tak v klidu osahat.

Nová demoverze je ve většině funkcionalit shodná se skutečnou aplikací EZK. Můžete se tedy ještě před závaznou registrací do systému podívat, co vás v EZK čeká a čím vším vám může být EZK prospěšná, a to ať již jste zdravotník, nebo budoucí klient Elektronické zdravotní knížky. Věříme, že díky naší demoverzi shledáte Elektronickou zdravotní knížku užitečnou a lehce ovladatelnou.

Demoverze je vhodná i pro stávající klienty a lékaře systému

Máte založenou zdravotní knížku, ale nechcete v ní nic zkoušet, abyste "něco nezkazili"? Vyzkoušejte si to v naší demoverzi! Zde můžete bez jakéhokoliv rizika ztráty svých dat nebo pracně zapsaných poznámek zkoušet téměř cokoliv. Data v demoverzi jsou fiktivní a pravidelně se v noci vrací do původní podoby, nemusíte se tedy ničeho obávat. Celou aplikaci můžete procházet a pročítat si podrobnou nápovědu.

Vyzkoušejte si Elektronickou zdravotní knížku

Chcete si založit zdravotní knížku a používat ji pro nahlížení do svých záznamů? Pak můžete vyzkoušet roli klienta (pacienta) v této demoverzi!

Automatické přihlášení klienta

Vyzkoušejte si systém EZK jako lékař

Chystáte se příhlásit jako zdravotnický pracovník? Pak můžete vyzkoušet roli zdravotníka v této demoverzi!

Pro testovací účely jsme pro vás připravili vzorový profil lékařky MUDr. Jany Slámové. Pro přístup do demoverze zadejte (opište) patřičné údaje do této vstupní obrazovky.

Testovací lékařJazykIDC*PIN*OH*
MUDr. Jana Slámováčeština70101014728983izip2

IDC* = Identifikační číslo lékaře
PIN* = Přístupové heslo lékaře
OH* = Osobní heslo

 

Elektronická zdravotní knížka klienta

info@zdravel.cz